Що таке супутниковий моніторинг транспорту?

img for Что такое спутниковый мониторинг транспорта?

Супутниковий моніторинг - це новітня технологія, яка дозволяє здійснювати повний контроль діяльності співробітників підприємств, а також за пересуванням транспортних засобів з точністю до 10 метрів, вчасно вносячи корективи. Сьогодні супутниковий моніторинг є невід'ємною частиною багатьох сучасних транспортно-логічних компаній, адже дозволяє повністю контролювати процес доставки вантажу.

 

Система надає можливість керівництву компаній контролювати транспортні засоби свого автопарку. Навіть якщо зв'язок перервався, дані зберігаються в пам'яті, і при відновленні його, інформація протягом 2-3 секунд передається на комп'ютер диспетчера. Моніторинг дозволяє максимально оптимізувати робочий процес, тим самим зменшити витрати на паливо.

 

GPS моніторинг вирішує такі завдання:

 

* Знімає показання із датчиків у режимі реального часу.

* Моніторить швидкість пересування, та в який бік рухається автомобіль.

* Збирає статистичні дані з експлуатації транспорту (кілометраж, витрата палива, час роботи та час простою, інше).

 

Система супутникового моніторингу дозволяє здійснювати контроль палива спецтехніки, вантажного транспорту, сільгосптехніки та легкових автомобілів. Вона мобілізує водіїв при заправці на АЗС, покращує дисципліну, за винятком ймовірності нецільового використання палива, у вигляді зливу або недоливу. Завдяки системі робочий процес буде максимально оптимізовано, а фінансові витрати на пальне значно скоротяться.

 

Рівень безпеки за допомогою супутникового моніторингу значно підвищується, адже тепер без особливих зусиль можна визначити точне місцезнаходження транспорту, що особливо актуально при угоні.

 

Часто GPS трекер на вантажівку, спецтранспорт та таксі має приховану кнопку екстреного виклику, яка дозволяє непомітно повідомити диспетчера про позаштатну ситуацію.

 

Враховуючи все вищеописане, можна дійти висновку, що супутникова система моніторингу на даний момент є одним із найефективніших засобів для оптимізації діяльності логістичних компаній.