Окупність GPS моніторингу транспорту

img for Окупаемость GPS мониторинга транспорта

Купуючи більшу частину пристроїв, складно зі 100% ймовірністю стверджувати, що вони повністю себе окуплять, і мало того, допоможуть заощадити або заробити.

 

Окупність обладнання для контролю витрат палива та GPS трекера на вантажівку, спецтранспорт, с/г транспорт та інші види техніки – гарантована! Питання лише у термінах.

 

Існує низка факторів, завдяки яким обладнання системи супутникового моніторингу окупиться за короткий проміжок часу. Розглянемо їх докладніше.

 

Контролює витрати палива, заправок та фіксацію зливів

 

Крадіжка палива на підприємствах України є дуже поширеним явищем, особливо якщо належного контролю за ним немає. Що більше підприємство, то більше палива може бути злито. На день може бути поцуплено від кількох десятків літрів до кількох тонн, … і це на день! Уявіть скільки грошей на місяць втрачає компанія, тільки через крадіжки палива. Встановлення обладнання контролю палива може окупити себе за 1-2 тижні, на невеликому підприємстві – протягом декількох місяців.

 

Використання транспорту в особистих цілях

 

Використовувати службовий транспорт "не за призначенням" - також дуже поширене явище. Втрати компанії складаються з витраченого палива та амортизації ТЗ.

 

Після монтажу обладнання GPS моніторингу помітно підвищується дисципліна водіїв. Адже система відстежує:

 

✓ якість водіння;

✓ наявність простою техніки;

✓ скільки часу обладнання було у роботі;

✓ місце розташування ТЗ;

✓ з якою швидкістю пересувався транспорт на кожній окремій ділянці маршруту;

✓ чи були відхилення від маршруту;

✓ де та скільки було заправлено на АЗС;

✓ витрата палива та наявність зливів.