Навіщо потрібний GPS контроль для спецтехніки?

img for Зачем нужен GPS контроль для спецтехники?

Максимальної ефективності від діяльності практично будь-якої компанії можна досягти завдяки оптимізації роботи співробітників - чітке виконання своїх обов'язків, відсутність простою та несанкціоноване використання ТЗ. Подібні проблеми може вирішити GPS моніторинг спецтехніки.

 

Досить часто компанії стикаються з такими проблемами як злив палива, наявність «лівих» рейсів. Оператори чи водія таким чином намагаються підзаробити, допомагаючи знайомим під час будівництва за гроші. Впровадження GPS контролю дозволить моніторити спецтехніку в режимі реального часу, відстежувати маршрут та пересування транспорту, скільки палива було заправлено та використано, тощо. Супутникова система моніторингу є чудовим способом скоротити собівартість робіт та використовувати автопарк з максимальною ефективністю.

 

На яку спецтехніку можна встановити GPS контроль?

 

Супутниковий моніторинг може бути використаний на будь-якому транспортному засобі, у тому числі, і на різних видах спецтехніки. Це можуть бути пожежні машини, швидкі, транспорт газових служб… Устаткування дозволяє чітко простежити точний маршрут пересування, час прибуття та інші дані.

 

Доречним буде монтаж супутникової системи і на самоскидах, адже в такому разі можна відстежити не лише маршрут та наявність «лівих» зупинок, а й роботу виконавчих механізмів. До них можна віднести несанкціоноване відвантаження вантажу тощо.

 

Моніторинг дозволяє відстежувати роботу транспорту не тільки в русі, а й на місці, запобігаючи тим самим відсутність його роботи на майданчиках. Устаткування можна встановити і на нерухомій техніці. Наприклад, на баштовий кран, який більшу частину часу перебуває у нерухомому стані.

 

Доречною буде система контролю і для с/г техніки, снігоприбиральних машин та спецтранспорту, що здійснює ремонт доріг. Крім стандартних датчиків, додатково можна встановити пристрій, який контролюватиме навісне обладнання, що дозволяє відрізнити пробіг від реального робочого процесу.

 

Здійснювати контроль навігації можна одночасно з датчиками, які відстежують рівень заповнення ємностей. Таке обладнання буде доречним для бензовозів, молоковозів та іншої техніки, яка перевозить рідкий вантаж.

 

Переваги при встановленні GPS-трекера на спецтехніку:

 

1. Здійснювати моніторинг транспорту у режимі «Онлайн». Для цього потрібно лише доступ до глобальної мережі Інтернет.

2. Скорочення витрат на палива загалом може становити 20-40%.

3. Несанкціоноване використання ТЗ буде неможливим.

4. Дисципліна персоналу підвищується.

5. Безпека під час перевезення вантажів набагато вище.

 

Монтаж GPS системи моніторингу для спецтехніки – це досить трудомісткий процес, довірити який слід лише професіоналам. Для отримання оптимального результату, який задовольнить усі ваші запити та побажання, зверніться до менеджерів компанії «КТС-Моніторинг». Докладніше за посиланням ktsm-gps.com.ua або за номером +380504175418.