Автоматична оплата доріг у Польщі

img for Автоматическая оплата дорог в Польше

Польща – країна, що стрімко розвивається. Лише у 2017 році було здано в експлуатацію понад 500 км швидкісних доріг та автобанів. Для того, щоб повністю окупити витрати на будівництво нових дорожніх артерій, а також забезпечити належний догляд за ними, уряд вирішив зробити проїзд такими дорогами платними.

 

Заїжджаючи на платну дорогу, водій зустрічає відповідні знаки, після яких розташований пропускний пункт. Він буває двох видів. У першому випадку розташована прохідна із працівником, який піднімає шлагбаум при внесенні оплати. У другому випадку – термінал, що видає талончик. Пам'ятайте, що у разі втрати такого чека, при виїзді вам доведеться сплатити максимальну суму, яка дорівнює проїзду по всій платній ділянці.

 

Оплата за проїзд може стягуватися на самому початку або наприкінці маршруту. У будь-якому випадку для водіїв це вкрай незручний захід, який затримує, адже на пунктах збору може бути черга.

 

З липня 2021 року Польща запровадила спеціальну систему e-TOLL, яка працює на основі супутникового позиціонування. Завдяки даній платформі сплачувати проїзд тепер можна автоматично. Її використання є обов'язковим для автобусів, вантажівок та автомобілів, вагою понад 3,5 тон.

 

З 1 жовтня стара система viaTOLL функціонування припиняє повністю, і на зміну їй приходить E-TOLL.

 

Тепер власники, які обладнали свої автомобілі GPS-трекером Руптела, можуть сплачувати за проїзд в автоматичному режимі, без встановлення додаткового обладнання. Адже компанія Ruptela інтегрована із новою польською системою e-TOLL. Важливо, щоб обладнання було акредитованим, і встановлено спеціальне програмне забезпечення.

 

Як стягується оплата? При проїзді платними дорогами Польщі в автоматичному режимі списуються кошти з рахунку. Водій не відчуватиме незручностей під час маршруту, зупиняючись на пунктах пропуску.

 

Якщо ви використовуєте обладнання Ruptela, зверніться до нашої служби підтримки, та ми активуємо послугу «Автоматична оплата доріг у Польщі».

 

Якщо ви тільки плануєте встановити телематичне обладнання, звертайтесь до нас і ми запропонуємо вам оптимальний варіант за ціною виробника.

 

Інтеграція e-TOLL із обладнанням Руптела дає безліч переваг. Основні з них: економія часу та грошей, уникнення штрафів, оптимізація операцій.

 

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону +380504175418 або на сайті https://ktsm-gps.com.ua/.