GPS МОНІТОРИНГ В АГРОГОСПОДАРСТВІ

img for GPS МОНИТОРИНГ В АГРОХОЗЯЙСТВЕ

Супутникова система моніторингу підвищує прибутковість будь-якого підприємства, де є транспорт. Не винятком є ​​й агрогосподарства. GPS трекери можна встановити на будь-яку сільськогосподарську техніку - трактори, комбайни, вантажні автомобілі та інше.

 

Для кожного виду техніки слід використовувати різні трекери і датчики, і це залежить від того, які завдання ви хочете, щоб обладнання виконувало.

 

За допомогою супутникової системи моніторингу можна не тільки контролювати місцезнаходження ТЗ, але й мотогодини, витрату ПММ, температуру, площу обробленої території та інше.

 

Слід зазначити, що застосування GPS обладнання в сільському господарстві буває двох видів. Перше називається "системою паралельного водіння". Вона використовується в тому випадку, коли необхідно покращити роботу транспорту на полі, вказуючи на оптимальну траєкторію руху водію. Система виключає повторну обробку поля чи перепустки.

 

GPS моніторинг сільгосптехніки суттєво відрізняється від системи паралельного керування, адже всі отримані дані з трекера передаються диспетчеру, який знаходиться віддалено.

 

У такому разі диспетчер або керівництво компанії, перебуваючи на будь-якій відстані від ТЗ, може контролювати весь робочий процес – швидкість, місце розташування, рівень палива, коли і де здійснювалася заправка та інше.

 

Всі дані зберігаються на головному сервері, що є особливо зручним для збору статистичної інформації.

 

Ідентифікувати можна також причіпне обладнання та водіїв, які працюють за змінами. Для цього кожному співробітнику видається особиста карта, яку перед початком зміни необхідно ідентифікувати у кабіні транспорту. Зчитувач карток дозволить покращити якість моніторингу, а також якість роботи співробітників компанії.

 

GPS моніторинг дозволяє контролювати витрати палива в режимі реального часу. Всі дані надаються у зручному форматі – у вигляді графіка, для аналізу якого не потрібні певні знання. За допомогою системи визначити злив палива легко та просто.

 

У системі можна сформувати карту полів, обвести їх контуром та присвоїти назви, площа вважатиметься автоматично.

 

Варто зазначити, що GPS трекери досить часто встановлюють на паливозаправники, за допомогою яких здійснюється дозаправка с/г техніки безпосередньо в полі. Паливо – це головна частина витрат практично будь-якого підприємства, а отже, належний контроль за його витратою є вкрай важливим для будь-якого бізнесу.

 

Якщо ваш автопарк складається із сільськогосподарської техніки, і ви бажаєте обладнати її сучасною супутниковою системою моніторингу, звертайтесь до нас, і ми запропонуємо вам максимально оптимальний варіант.