Які завдання вирішує датчик рівня палива?

img for Какие задачи решает датчик уровня топлива?

Паливо для автопарку займає одну з найбільших статей видатків практично на будь-якому підприємстві, яке займається логістикою. До таких можна віднести транспортні компанії, кур'єрські служби, службу таксі та багато інших. Витрата палива з комерційною метою повністю лягає на «плечі» підприємства. І що більше транспорту в автопарку, то більша ця стаття витрат. Аналізуючи ситуацію наприкінці звітного місяця, роботодавцю складно визначити втрати, які зазнала компанія через недбалість чи неправомірні дії співробітників. Адже досить часто, коли витрата палива на підприємстві погано контролюється, водії вигадує різні схеми, щоб на цьому заробити. У результаті компанія зазнає збитків, через що показники рентабельності неточні.

 

Для того, щоб захистити свою компанію від різних махінацій із паливом, керівники вживають радикальних заходів – встановлюють датчики рівня палива на кожен комерційний транспорт.

 

Які завдання можна вирішити за допомогою датчика рівня палива?

 

Спочатку варто відзначити, що ДРП не може функціонувати сам собою. Він є ключовою ланкою супутникової системи моніторингу. Тому кількість завдань значно розширюється.

 

1. Визначення точних координат місцезнаходження транспортного засобу. Контроль за вантажем, його станом та водієм максимально високий.

2. Можливість налаштувати пристрій під свою специфіку роботи.

3. Контроль за рівнем палива, з фіксацією дати та часу заправок/зливів.

4. Докладний звіт про витрату палива за проміжок часу.

 

Якщо на даний момент ви тільки замислюєтеся про те, щоб купити датчик рівня палива, зверніться до наших консультантів, щоб дізнатися про види обладнання та його вартість. У продажу можна зустріти бездротовий та провідний ДРП, які відрізняються не тільки способом монтажу, але й вартістю. Обладнання можна встановити на один транспорт, щоб розрахувати його ефективність та терміни окупності. Ми впевнені, що розрахунки вас приємно здивують та стимулюють до придбання обладнання на весь автопарк.