Навіщо потрібен моніторинг вантажного транспорту?

img for Для чего нужен мониторинг грузового транспорта?

Основне призначення вантажного транспорту – перевозити вантаж. В Україні перевозиться тисячі тон різної продукції, водії проїжджають сотні тисяч кілометрів за рік. Багато транспортних компаній змушені працювати в жорстких умовах, і це пов'язано не тільки з дорожнім покриттям низької якості, але і з великою конкуренцією. Існує безліч чинників, які впливають на ефективність роботи логістичних підприємств. Саме тому так важливо здійснити належний контроль за роботою вантажної техніки, щоб:

 

1. Визначати місцезнаходження.

2. Контролювати заправку, витрату та зливи палива.

3. Переглядати відвідування контрольних точок.

 

Супутникову систему моніторингу для вантажного транспорту використовують більшість українських підприємств.

 

Переваги контролю вантажівки

 

Для повноцінного контролю використовується супутникова навігація ГЛОНАСС чи GPS. Сама система передбачає розташування на борт транспортного засобу спеціальних датчиків. Корпус такого обладнання, як правило, виготовлений із антивандальних матеріалів. Система функціонує таким чином, що при втраті зв'язку всі дані зберігаються, і передаються на сервер відразу ж при появі сигналу. Супутникова система дозволить виключити такі неприємні ситуації, як:

 

1. Злив палива. Для логістичних компаній ця ситуація трапляється дуже часто. Тому належний контроль за паливом допоможе значно заощадити бюджет підприємства.

2. Ліві рейси. Водії досить часто, щоби підзаробити, перевозять вантажі «власним» клієнтам за рахунок палива компанії.

3. Контроль швидкості. Нерідко водії використовують агресивну манеру їзди, що призводить до аварій, збільшення витрати палива та інше.

4. Використання підроблених чеків на паливо. Встановлений датчик рівня палива в бак допоможе визначити власнику компанії чи здійснювалася дозаправка автомобіля у певний час чи ні.

 

Компанія «КТСМ» пропонує якісне обладнання для супутникового моніторингу, яке відрізняється бездоганною якістю, що підтверджується відповідними сертифікатами.