Рішення для моніторингу причепів та вантажів

img for Решение для мониторинга прицепов и грузов

Сьогодні супутникова система моніторингу для транспортних засобів дуже затребувана. Адже завдяки ній можна забезпечити повний контроль над автопарком і значно скоротити витрати на його утримання.

 

Варто зазначити, що систему моніторингу можна встановити не тільки на транспортний засіб, а й на причіп, що особливо важливо при транспортуванні та забезпеченні безпеки вантажу.

 

Навіщо слід ідентифікувати причіп?

 

1. Спеціальна система контролю дозволить забезпечити повний контроль та безпеку за вантажем, що перевозиться у причепі, з моменту встановлення пломби до пункту призначення.

2. Можна визначити місце та час роботи причепа.

3. Усі пункти завантаження та відвантаження відображаються в системі та передаються диспетчеру. Це дозволяє запобігти перевезенню «лівих» вантажів.

4. Система відображає докладну інформацію про рейс і фіксує порушення, якщо вони є. Наприклад, якщо водій перевищив швидкість.

5. Програма в автоматичному режимі робить розрахунок відрядної зарплати співробітників підприємства, а також контролює, чи дотримувався технологічний режим.

 

GPS контроль причіпних пристроїв широко затребуваний у с/г, а також дорожніми службами. Система фіксує всі підключення та вимкнення додаткових пристроїв, відображаючи інформацію на карті.

 

Монтаж спеціальної мітки дозволить отримати таку інформацію:

 

1. До якої техніки приєднаний причіп.

2. Де і коли був приєднаний/від'єднаний причіп.

3. Тривалість роботи причепа.

Для монтажу мітки може використовуватися дротовий та бездротовий пристрій.

 

Переваги контролю причіпного обладнання у сільському господарстві

 

GPS моніторинг сільгосптехніки дозволяє власнику на відстані визначити яким агрегатом техніка виконує польові роботи - культиватором, сівалкою, косаркою та інше.

 

За допомогою міток BLE система ідентифікує "своя" або "чужа" машина під'їхала, щоб вивантажити с/г продукцію. Якщо транспорт не впізнається системою, то вивантаження буде заблоковано.

 

Власник або диспетчер на відстані може контролювати процес вивантаження продукції, а також продовжити здійснювати контроль за подальшим його пересуванням.